Літо! Фестивалі! Перемоги!

Літні канікули тільки розпочались, а вже тішать особистими досягненнями малечу Нової Каховки.  Два дні – шостого та сьомого червня 2017 року –  у місті Скадовську  проходив  міжнародний  фестиваль”Скадовськ збирає друзів”.

З ранку до пізнього вечора  Палац культуру гудів  мов вулик, бо кількість учасників  здивувала навіть організаторів. Не лишилися осторонь і творчі  колективи Нової Каховки, які є постійними учасниками цього дитячого свята. Наше місто завжди було лідером фестивалю, оскільки здобувало  найвищі  нагороди. Цього року  відзнак  ще більше! І вихованці разом з наставниками  діляться своєю радістю.

-Будинок дитячої творчості Новокаховської міської ради  привіз до рідного міста цілу купу нагород, –  тішиться директор  Ірина Лісовська. – Це є гарним завершенням навчального року і підтвердженням моїх переконань, що у нашому закладі працюють справжні знавці своєї справи. Вітаю всіх і радію разом з вами!

Отже, ось наші переможці.

Номінація «Хореографія» – колектив народного танцю «Любисток» (керівник Світлана Ліпка) отримали  ІІ місце у молодшій категорії та ІІ місце у середній віковій категорії;

Номінація «Вокал» –  вокальний ансамбль «Перлини майбутнього» (керівник  Олександр Гребенюк, солісти Бражуненко Артем, Щербань Анастасія – І місця;  та вокальний дует – І місце, Погорєлова Катерина – ІІ місце.

Номінація «Читці» – Калан Софія  – І місце, Лупанова Владислава – І місце; номінація «Театр» – театральний гурток «Хорос» (кер. Ольга Ганжа) – ІІ місце.

Володарями Гран-прі  у номінації «Хореографія»  став Народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Божья  коровка» ЗОШ  № 10 (керівники Ольга В’юнова та Юлія Азовська) ;  та ще 7 дипломів І та ІІ ступенів за хореографічні постановки у різних  вікових категоріях.

Вибороли  Гран-прі  у  номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» виставка дитячих робіт  Будинку дитячої творчості (керівники Олена Рашевська, Олена Ямкова, Олена Манжай) і ще 26 дипломів І та ІІ ступенів за окремі творчі роботи!

Попереду літній відпочинок. Бажаємо вихованцям та їх батькам гарного літа! До зустрічі у вересні!

COMMENTS