Голівудський режисер Люк Бессон показав, якими будуть українські астронавти майбутнього

У новому блокбастері відомий режисер Люк Бессон пофантазував на тему майбутнього, в якому Україна є однією з провідних космічних держав. Про це повідомляють користувачі соціальних мереж.

У фільмі “Валеріан та місто тисячі планет”, дія якого розгортається у 2700 році, земну цивілізацію представляють арабська, індійська, японська та українська делегації.

 

На футуристичній формі українських космічних військ чітко видно шеврон з жовто-блакитним прапором та тризубом.

 

Як повідомляють користувачі, світлину з українською космічною делегацією у складі чотирьох осіб режисер оприлюднив на офіційній сторінці в Instagram ще у квітні минулого року.

“Last delegation:: Ukraine!!🚀” – підписав фото Люк Бессон.

Скрін-шот сторінки Люка Бессона в Instagram

До цього він показав, як виглядатиме арабська, індійська та японська делегації.

Довідка: «Валеріан та місто тисячі планет» — французький фантастичний фільм голівудського режисера і сценариста Люка Бессона (співавтор фільмів “П’ятий елемент”, “Леон-кілер”, “Таксі”, “Перевізник”, “13-й район” тощо), світова прем’єра якого відбулася 21 липня 2017 року. Події розгортаються 2700 року. Валеріан і Лорелін — космічні спецагенти. Чергове завдання чекає на них на планеті Альфа, яка являє собою суцільне місто, де пліч-о-пліч живуть представники з різних куточків всесвіту. 70 % героїв фільму — інопланетні істоти.

COMMENTS