Медіаосвіта у Новокаховській школі №3

Навчити дітей добувати, класифікувати, аналізувати, використовувати інформацію, яку дають засоби масової інформації – один із напрямів реалізації медіаосвіти у Новокаховській  школі №3.


З 6 по 10 листопада в загальноосвітній школі №3 пройшли заходи в рамках Тижня медіаосвіти, спрямовані на формування особистісної медіакультури, що передбачає формування навичок адекватного сприйняття, критичного аналізу різних видів інформації, вміння переосмислити її, здатність до створення власних медіапродуктів. Кожен день мав свою тематику.
Понеділок – День українського мультфільму. Варто вимовити заповітне слово мультфільм, як дитина чимдуж поспішає до телевізора. Адже мультик – це жива казка. Учні початкової школи переглядали мультфільми, а потім всі разом обговорювали переглянуте та робили відповідні висновки, адже повчальні мультфільми допомагають дитині осмислити ситуацію, зробити правильний вибір, подивитися на себе з боку.
Вівторок – День українського кіно. Цього дня зі шкільної плазми учні дізнались цікаві факти про історію українського кінематографу. Вплив національного кінематографу в культурній, соціальній і духовній сферах життя українського народу школярі обговорювали на уроках літератури та історії.
Середа – День українського телебачення. На годинах спілкування розглядали та обговорювали українські телепередачі, присвячені таким проблемам, як: мир, безпека, економічний, соціальний та культурний розвиток. Рейтинг популярності українських телепередач та телеканалів, а також історію першого українського телеканалу «Інтер» учасники навчально-виховного процесу мали змогу переглянути на шкільній плазмі.
Четвер – 9 листопада – День української мови та писемності було проведено за окремим планом, що передбачав різні тематичні заходи.
П’ятниця – День української пісні. Українська пісня… Хто не був зачарований нею, хто не згадує її, як своє чисте, прозоре дитинство, горду юність, бажання бути красивим і ніжним. Сьогодні українські пісні лунали в школі, створюючи святковий настрій, милуючи серце красою солов’їної рідної мови.


Підсумком тижня стало створення колажів за темами: «Мій улюблений мультфільм», «Мій улюблений кінофільм», «Найцікавіша телепередача», «Найкраща українська пісня».

COMMENTS