Медичні працівники Нової Каховки відзначили професійне свято

 16 червня, вся велика медична сім’я Нової Каховки разом із професійним святом відзачала і 65-я з дня заснування центральної міської лікарні. Святковий концерт з цього приводу проходив у Палаці культури, до якого були запрошені і лікарі, і медсестри, і молодший технічний персонал закладу.

Після урочистих фанфар і гімну України розпочалося святкове дійство. До всіх, хто був у залі, звернувся головний лікар ЦМЛ Ігор Гайдаманчук, а також головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Зоріна Зінченко. З їхніх вуст звучали слова привітань з нагоди свята та побажання любові, добробуту, достатку, поваги. Лікарі, незважаючи на свій особливий статус, теж земні люди, тому мають право бути щасливими, закоханими і впевненими у майбутньому.

Зворушливим виступом привітали медиків вихованці протитуберкульозного санаторію «Джерельце». По-святковому одягнені діти проникливо співали і веселі, і серйозні пісні. Видно було, що вони готувалися і слова привітань від них були по-дитячому щирими і в той же час дуже влучними. До речі, керівник цього закладу Юрій Яницький не тільки працював у міській лікарні, а ще й був профсоюзним лідером колективу медиків, які обирали його п’ять разів на цю «посаду». Вітаючи колег, він виконав відому пісню і отримав хвилю оплесків.

Слова вдячності за працю, щирість душі, милосердя почули медики на свою адресу і від міського голови Володимира Коваленка. Він зауважив, що медична галузь Нової Каховки – це стабільно працююча система послуг.  І пацієнти вдячні лікарям і медсестрам за таку відданість. А ще мер повідомив: незабаром почнеться ремонт в хірургічній операційній, на що вже виділені кошти, також буде відремонтована поліклініка у Центральній Основі та ще багато чого іншого. Звичайно ж, були і подарунки від міського голови.

Грамоти, квіти, теплі слова – винуватців свята викликали на сцену і урочисто вітали з професійним святом. Оксана Сарафонова, лідер первинної профспілкової організації ЦМЛ, теж вітала колег та нагороджувала.

З авторським пісенним подарунком прийшов до медиків і керівник медичної мережі «Медтехніка» Сергій Захаренко. Масажист фізіотерапевтичного відділення Іван Гусар теж виконав пісню про людей у білих халатах. Молодша медсестра дитячого відділення Марина Крамаренко представила загалу авторські вірші, а творчий колектив «Медсестринський батальйон» виконав  запальну пісню під гарячі оплески колег. Таким самим, веселим та запальним, стало виконання хітової композиції «Boney M» лікарем-невропатологом Мартою Терешонок.

А наприкінці концерту до медиків завітав гучний та веселий циганський табір (ансамбль народного танцю «Молодість») , який створив чудовий настрій усім, хто був на концерті.

Тож, зі святом вас, шановні медики! Хай буде щастя у ваших родинах, а ваші серця не знають болю!

COMMENTS