Методичний лікбез у Дніпрянській ЗОШ

«Навчайтеся і розвивайтеся. Не дивіться на більшість оточення, які самі ні на що не здатні, і всіляко намагаються і вас схилити на шлях деградації», – такими словами розпочала свій виступ заступник директора з НВР Тетяна Нємченко на методичному лікбезі для вчителів Дніпрянської ЗОШ, який був проведений 27 квітня.

Одним із найважливіших   завдань школи    є постійне підвищення професійного рівня, педагогічної майстерності, загальної культури учителя, а головною метою методичної роботи з педагогічними кадрами в умовах необхідності становлення ціннісно-цільової єдності педагогічного колективу є забезпечення різноманітних форм навчання для розвитку індивідуальної педагогічної майстерності кожного вчителя і педагогічного колективу в цілому, стимулювання самоосвіти і творчого пошуку педагогів.

Темою обговорення стало питання «Нова українська школа – новий український вчитель». Метою заходу було опрацювання матеріалів Концепції нової української школи, окреслення завдань, поставлених перед учителем.

Тетяна Олексіївна націлила педагогічний колектив на виконання цих завдань, на кропітку працю кожного вчителя в першу чергу над собою, щоб дійсно стати агентом змін.

Захід викликав жваве обговорення, вчителі висловилися про сильні і слабкі сторони Концепції. Байдужих у колективі не залишилося.

Лілія Микитенко,  директор Дніпрянської ЗОШ

COMMENTS