«Ми пам’ятаємо тебе, Тарасе»

Березневі дні на нашій землі пов’язані з іменем Тараса Григоровича Шевченка, його славою, його духом, його мудрістю, його любов’ю до України. Шевченківські дні в Маслівській загальноосвітній школі (директор Оксана Ковш) цього року пройшли під гаслом «І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій, не забудьте пом’янути…».

Учні та вчителі серйозно та відповідально поставились до проведення Шевченківських днів. Класні керівники 1-11 класів організували тематичні години спілкування: «Шевченко серед нас», «Ми пам’ятаємо тебе, Тарасе», «Вінок Кобзареві», «Незабутній Шевченко»; вікторини, виставки малюнків та конкурс читців «Мій улюблений вірш із «Кобзаря»».

Вчителем української мови та літератури Кравченко О. проведено для учнів  9-10 класів цікаву гру “Шевченківське лото”. Під час заходу учні мали змогу продемонструвати свої знання про життя і творчість Тараса Григоровича Шевченка, переглянути виставку літератури, ознайомитися з учнівськими віршами та висловами відомих людей про Кобзаря, прослухати пісню Наталії Май “Кобзар”. Учні 9-11 класів із задоволенням переглянули кінофільм «Шевченко, який він?» та написали  твори-роздуми “Шевченко в моєму серці”.

Вчитель музичного мистецтва Кірюхіна І. провела  захід «Піснею до серця, серцем для народу», де учні 5-7 класів мали змогу переглянути відеоролики та послухати унікальні вірші Т.Г.Шевченка у виконанні українських гуртів.

У бібліотеці школи, за ініціативою бібліотекаря Мосьпан О.В., було організовано тематичну виставку  книг «Шевченко – наш національний герой» та проведено конкурс декламаторів «Кобзарева зоря».

На завершення Шевченківських днів було проведено поетичний марафон «Вічний як народ», на якому звучали поезії поета та демонструвалися театральні сценки з творів Великого Кобзаря.

Проведені заходи в Маслівській школі вчергове засвідчили любов, повагу та інтерес учнів до вивчення творчості Тараса Григоровича Шевченка.

Адміністрація школи

COMMENTS