На апаратній у Новій Каховці представили нових керівників

Сьогодні, 6 березня, відбулася велика щомісячна апаратна нарада, на якій міський голова Володимир Коваленко представив нового керівника КП «Автоцентр» Євгена Позняка, а також  – т. в. о. військового комісара Ярослава Осадчука.

Серед питань, що обговорювалися, наповнення міського бюджету, стабільне пенсійне забезпечення новокаховчан, вчасне надходження виплат на дітей, легалізація робочих місць, робота адмінкомісії тощо.

Детально про виконання міського бюджету за перші два місяці року, що почався, розповів перший заступник міського голови Леонід Чурсинов. Серед поставлених міським головою завдань – підготовка комунальників до раптових робіт, пов’язаних з настанням тепла; розвиток згідно сучасних вимог сільських амбулаторій; контроль за наповненням і відвідуванням дітьми спортивних шкіл і секцій.

Наприкінці наради дніпрянський селищний голова Анатолій Білий гостро поставив питання незахищеності мешканців перед щоденними крадіжками. Дніпрянці просто потерпають від злодюжок, що лізуть до літніх кухонь, гаражів, в оселі до людей і прибирають до рук, все що бачать. Дехто вже серйозно замислюється над тим, чи не придбати мисливську зброю для власного захисту.

 

COMMENTS