На апаратній нараді в Новокаховській міськраді

Сьогодні, 13 листопада, відбулася мала апаратна нарада керівного складу новокаховського виконкому та керівників комунальних підприємств, повідомляє кореспондент “НК онлайн“. 

На початку керуючий справами виконкому Василь Акуленко доповів про виконання керівниками відділів протокольних доручень, наданих міським головою на попередніх нарадах. Потім перейшли до обговорення робочих моментів.

Міський голова Володимир Коваленко акцентував увагу присутніх на раціональному використанні електроенергії та теплозабезпеченні бюджетних установ. Теплий листопад дозволяє більш економно ставитися до витрат енергоносіїв.

Щодо нововведення – роздільного збору побутового сміття, доповів директор КП «НК Екосервіс» Василь Нікулін. Цими днями  підприємство отримає нові контейнери для такого розподілу. Директору КП «Агенція регіонального розвитку» Вячеславу Костенюку надано доручення вивчити питання щодо розміщення дощок оголошень на міських зупинках.

Окремо мер  зауважив на тому, що в оновленому палаці культури можна проводити урочисту реєстрацію цивільного стану громадян. Простіше кажучи, молодята можуть вступити до шлюбу у рідному Палаці. Для проведення такої важливої церемонії в їхньому житті є всі умови.

Під час наради керуючий справами виконкому В. Акуленко оголосив про зустрічі міського голови Володимира Коваленка  з трудовими колективами міста, які розпочнуться  наступного тижня. Візити до міських підприємств і установ стануть своєрідною площадкою, де мер зможе звітувати про конкретні справи за минулий рік та поспілкуватися із людьми.

Більш детальну інформацію про хід наради читайте в наступному номері газети “Нова Каховка”.

 

COMMENTS