На Херсонщині у 2017 році житловим програмам бути!

Не зважаючи на те, що у державному бюджеті на 2017 рік у загальному фонді четвертий рік поспіль кошти на фінансування державних житлових програм не передбачаються, на Херсонщині керівництво обласної державної адміністрації, обласної та Херсонської міських рад спільно з депутатським корпусом під час опрацювання місцевих бюджетів на 2017 рік підтримали ініціативу регіонального управління Держмолодьжитла щодо належного рівня фінансування з місцевих бюджетів у 2017 році заходів діючих місцевих житлових програм. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Пріоритетне право забезпечення житлом в рамках програм надається  сім’ям учасників АТО, інвалідам війни, військовослужбовцям та іншим пільговим верствам населення.

Першими кроками в цьому питанні стало те, що в обласному та Херсонському міському бюджетах на 2017 рік, затверджених рішенням сесії обласної та міської рад 29.12.2016 та 30.12.2016 відповідно, передбачено кошти на надання пільгових молодіжних кредитів на будівництво (реконструкцію) та придбання житла у сумі 1,5 млн. грн. та 0,6 млн. грн. відповідно.

Наступним кроком в цьому питанні, враховуючи рішення виконавчого комітенту Херсонської міської ради від 20.12.2016 року, принципову позицію голови Херсонської обласної державної адміністрації Гордєєва А.А. і  голови обласної ради Мангера В.М., а також пріоритетні напрямки Програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2017 рік, – питання щодо збільшення обсягів фінансування місцевих житлових програм у 2017 році та доведення їх до рівня передбаченого програмами (обласні програми: молодіжного житлового кредитування – 4,77 млн. грн., “Доступне житло” – 0,5 млн. грн.; Херсонські міські програми:  молодіжного житлового кредитування – 5,0 млн.; “Доступне житло” – 0,5 млн.) планується  вирішуватись на сесіях обласної та Херсонської міської рад у лютому-березні 2017 року за рахунок перерозподілу вільних залишків бюджетних коштів 2016 року

Сподіваємось, що Херсонщина у 2017 році не буде в аутсайдерах з питань вирішення житлових проблем, перш за все, сімей учасників АТО, інвалідів війни та інших пільгових категорій громадян в рамках діючих місцевих житлових програм.
COMMENTS