Заборона тимчасова і пов’язана зі спалахами африканської чуми свиней на Херсонщині, повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, передає ПІК.

Результат пошуку зображень за запитом "На Херсонщині заборонили забій свиней"Заборона не стосується забою свиней для власного споживання та тих, що забиваються на забійних підприємствах та бойнях, які мають експлуатаційний дозвіл.

«Тимчасово заборонити на території Херсонської області забій свиней, крім як для особистого споживання, не на забійних підприємствах та бойнях, які мають експлуатаційний дозвіл», – рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

Також комісією було вирішено заборонити обіг, переміщення живих свиней, сировини, та продукції свинарства з господарств, незалежно від форм власності, в яких не підтверджено дотримання вимог закритого режиму роботи.

Нагадаємо, на Херсонщині зафіксовано новий спалах АЧС в особистому селянському господарстві с. Приморське, Приморської сільської ради, Скадовського району Херсонської області.