На Херсонщині запроваджується пілотний проект, спрямований на боротьбу з незадекларованою працею

Нещодавно у приміщені виконкому Новокаховської міської радивідбулось  засідання «круглого столу» на тему: «Введення в Херсонській області пілотного проекту «Подолання незадекларованої праці».

Учасниками «круглого столу» стали: заступник міського голови Сергій Давидюк, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Херсонській області Наталя  Пулінець, начальник УПСЗН м. Нова Каховка Олена Стоянчук, заступник начальника УПСЗН Олексій Левицький, начальник Новокаховської ОДПІ Галина  Серебрянська, заступник начальника ОДПІ Сергій Зарудинець, вв.о. директора Новокаховського міського ЦЗ Надія Котляр, заступник начальника УПФУ  Нової Каховки Тетяна Демченко, начальник відділу статистики Лариса Вишневська, в.о. начальника відділення ВД ФСС в НВ ВПЗУ у місті Нова Каховка Вікторія Малащук. Також, були запрошені голови міста Таврійськ, сільських та селищних рад смт. Дніпряни, с. Райське.

Голова робочої групи з питань легалізації оплати праці Сергій Давидюк зазначив, що незадекларована праця тягне за собою втрачені державою доходи. А працівник при цьому позбавлений гідних соціальних гарантій. Головний державний інспектор ГУ Держпраці доповіла учасникам «круглого столу» про те, що на Херсонщині стартує проект Міжнародної організації праці з подолання незадекларованої праці у неформальному секторі. Дана робота буде здійснюватись на основі партнерства із іншими органами державної влади та соціальними партнерами, та включатиме два етапи інформаційний та інспекційний. Присутні учасники взяли активну участь у обговоренні основних тез Проекту та нагальних проблем трудового законодавства.

Матеріал підготували Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради спільно з Головним управлінням Держпраці у Херсонській області

COMMENTS