На Херсонщині зберігають Різдвяні традиції

Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА.

IMG_9296Традиція колядувати, вітати з народженням Христа та бажати всього найкращого у новому році зберіглась і донині. Тому аби підтримати традиції, херсонські підприємства зустрічають у себе колядників, які передають вітання від голови ОДА.

Сьогодні дитячий хор «Жайвір» Херсонського Центру позашкільної роботи, створений на базі загальноосвітньої школи №52, під керівництвом заслуженого працівника освіти України Романа Козяна колядував для працівників Херсонського державного заводу «Палада» та Херсонської кондитерської фабрики.

Перед виступом Роман Козян розповів присутнім про традиції Різдва та головний символ свята – дідуха, якого обов’язкового ставили на покутті у кожній хаті, як символ доброго врожаю, миру й злагоди в родині, достатку в домі.

Робітники зустрічали колядників усмішками та аплодисментами, а після яскравого виступу вручали солодкі подарунки та щиро дякували.

«Такі традиції варто зберігати й дуже приємно, що ці обдаровані діти їх підтримують та радують нас своїм гарним співом», – після виступу поділився своїми враженнями директор Херсонського державного заводу «Палада» Олександр Мошнягул.

Багатий скарб звичаїв нашого народу ми отримали в спадок, і наш обов’язок  зберегти його, нічого не втративши та передати нашим дітям, щоб не перервався зв’язок поколінь і збереглася генетична пам’ять нашого народу.
COMMENTS