На узбережжі Азовського моря прикордонники з квадрокоптером виявили порушників

Прикордонники разом із взаємодіючими структурами продовжують вживати заходи щодо припинення порушень прикордонного режиму власниками маломірних плавзасобів а також фактів незаконного вилову водних живих ресурсів в акваторії Азовського моря. Про це з посиланням на прес-службу Державної прикордонної служби України повідомляє сайт Херсонської ОДА.

Так, учора прикордонники від відділу «Приморськ» в акваторії Бердянської затоки вилучили три сітки, загальною довжиною 150 метрів та 22 підйомні пастки. Крім того, під час патрулювання ділянки відповідальності на катері на повітряній подушці військовослужбовці від відділу «Генічеськ» вилучили із моря дві сітки, загальною довжиною 100 метрів. На момент виявлення водних біоресурсів у знаряддях лову ще не було. Вилучені пастки та сітки військовослужбовці встановленим порядком передали представникам Держрибгосподарства.

Згодом, вже за допомогою квадрокоптера прикордонники від відділу «Генічеськ» виявили на воді трьох громадян на маломірних плавзасобах. Усі вони вийшли в море з порушенням прикордонного режиму, а саме поза пунктами базування. На громадян прикордонники склали адмінпротоколи за ст.202 КУпАП та, в подальшому, на них очікує штраф.

COMMENTS