Начальник Генштабу ЗСУ відвідав Херсонщину

Минулого тижня на Херсонщині із робочим візитом перебував начальник Генерального штабу Збройних Сил України Віктор Муженко, повідомляє офіційний сайт Херсонської ОДА.

Головною метою Головнокомандувача було визначити перспективні місця для розміщення військових частин та бригад з метою забезпечення їх оперативного реагування. Начальник Генерального штабу також хотів визначити, чи є наявні фонди, які дозволять зменшити витрати для обладнання пунктів дислокації. Керівництво Херсонської області запропонувало дві локації – в Олешківському районі та у Херсоні. Розміщення військових частин на території області посилить не лише її обороноздатність, а й дозволить збільшити відрахування податків до бюджетів міста й області, тому така співпраця влади і ЗСУ є взаємовигідною.

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв зазначив: «Проаналізувавши стан обороноздатності регіону, Рада оборони Херсонської області та керівництво облдержадміністрації напрацювало ряд рішень і звернулось до Генштабу щодо розміщення у нас військових частин, зокрема бригади, над якою ми взяли шефство. І сьогодні НГШа пересвідчилося в правильності наших рішень».

Начальник Генштабу Віктор Муженко підкреслив у своєму виступі: “Збройні сили України створені, набирають спроможності, але є проблемні питання, які стосуються інфраструктури, і їх потрібно вирішувати. Є такі військові частини, які уже третій рік не мають постійного місця дислокації. Тому ми приїхали, щоб подивитися перспективні місця для розміщення наших військових частин».

Андрій Гордєєв та його команда всіляко допомають Збройним Силам України та сприяють їх стратегічно вигідному розміщенню на нашій території: «Ми вже третій рік доводимо усім навкруги, що на Херсонщині спокійно й безпечно, і саме такі візити, безсумнівно, підтверджують це».

COMMENTS