Незабутній уікенд для дніпрянських творчих колективів

Аби набратися сил, творчої наснаги та енергії у невеличку подорож минулої суботи, 21 липня, вирушили творчі колективи клубних закладів Дніпрянської селищної ради.

Захоплюючий уікенд  на морському узбережжі у Залізному Порту для аматорів організували депутати міської ради Сергій Хоменко, Віталій Перетятько, Лілія Микитенко,  Олександр Афанасьєв та заступники  міського голови Віктор Замковий та дніпрянського селищного Алла Щербина. Комфортабельний транспорт, як і в попередні роки,  для «культурного десанту» надав перевізник Віталій Перетятько.

Відпочинок, за словами учасників, видався дуже цікавим та насиченим: купалися, засмагали, співали, жартували і пригощали один одного. Особливо  поїздка запам’яталася малечі, для якої немає більшої радості, ніж у спекотні літні дні поплескатися у  морі. Зворушила вона і людей поважного віку, для яких виїзд на подібний відпочинок – це дійсно свято. Варто зауважити: такі спільні  виїзди на море – вже традиція, яка, не порушується впродовж кількох років. Більше того,практикуються і пізнавальні, суто  екскурсійні подорожі впродовж року.
Наприклад, цього року разом з депутатами аматори відвідали культурно-краєзнавчий комплекс «Зелені хутори Таврії». Всі мають надію, що продовжуватимуться ці традиції й надалі.

Велика творча родина – а це 50 учасників ансамблів  Дніпрян, Корсунки, Нових Лагерів та Піщаного, а також завідуючі закладами С. Тішина, О. Єфремова, О. Луговська та А. Мандриця, висловлюють щиру вдячність організаторам. Найперше – за увагу, чуйність, людяність, за зусилля, які  депутати постійно докладають, аби культура на селі жила та розквітала.

COMMENTS