Нова Каховка готується до державних свят

Щороку, напередодні Дня Незалежності, а саме 23 серпня, країна святкує День Державного Прапора України. Прапор це державний символ, який є суттєвою частиною знаково-символічної системи культури держави і має велике значення.

Результат пошуку зображень за запитом "день державного прапора україни"Приватні особи використовують державний прапор для підкреслення свого громадянства, висловлення почуття гордості за належність до держави.

На багатьох будівлях Нової Каховки вивішено державні прапори, що свідчить про активну громадянську позицію та патріотизм, внутрішній стан душі людини. Але внаслідок дії погодних факторів частина прапорів з часом втрачає належний вигляд, їхні полотнища знебарвлюються або ж пошкоджуються.

Тому звертаюсь до суб’єктів господарювання, керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності з проханням звернути увагу на стан державних прапорів, які вивішено на адміністративних будівлях, об’єктах торгівлі, ресторанного господарства, послуг тощо та оновити їх, аби не псувати зовнішній вигляд вулиць нашого міста та власний настрій.

Заздалегідь дякую за співпрацю!

Начальник відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради  Тетяна Малій    

 

 

COMMENTS