Нові тарифи на послуги з утримання будинків

У зв’язку зі змінами собівартості послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, з метою приведення тарифів у відповідність до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, відповідно до ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та порядку формування тарифів, затвердженого постановою Кабміну №869 від 1.06.11р., неможливістю на даному етапі визначити управителів багатоквартирних будинків із-за відсутності типового договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком, а також розглянувши розрахунки тарифів, надані комунальними підприємствами «Новокаховське ЖЕУ», «Основа», «Новокаховський гуртожиток», рішенням виконкому Новокаховської міськради №167 від 13.05.17р. встановлені  нові тарифи на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій (детальна інформація на офіційному сайті міста (http://novakahovka.com.ua/).

Виконавцям послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій:

– Під час виконання робіт у разі потреби здійснювати перерозподіл витрат у структурі тарифів на послуги без зміни обсягу таких витрат та з урахуванням фактичної вартості наданих послуг у межах встановлених тарифів.

– За ненадання або надання не в повному обсязі послуг споживачам, здійснювати перерахунки їх вартості відповідно до Порядку проведення перерахунку плати за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі.

Рішення набуває чинності з 1 червня 2017 року.

Рішення виконкому Новокаховської міськради №56 від 11.02.2011р., №254 від 26.07.2011р. визнати такими, що втратили чинність.

COMMENTS