Нове вбрання вулиці Горького

На позачерговій сесії Новокаховської міськради, після того, як депутати вислухали всіх доповідачів, міський голова Володимир Коваленко повідомив про те, що зараз відбувається на цій вулиці.

Як виявилося, затверджено план реконструкції, адже Горького з часом стала однією з центральних у місті. Так, починаючи від магазину “Росинка”, а, можливо, й від вул.Довженка, вона буде “одягнена” у вуличне освітлення. Планується заміна асфальтного покриття. Так, зараз навпроти магазину “ВІД” асфальт знімають, щоб розширити клумби. Тротуарів буде менше, а зелені більше, зауважив мер. Від дороги, що навпроти нових бутиків (ринок “Малбі”), облаштують чотириметрову зону парковки, де зможуть розміститися не тільки автолюбителі, а й таксисти. Пішохідна доріжка, яка веде до соколовської лікарні, теж оновиться: приберуть викривлені з часом плитки.

Отже, після того, як депутати отримали вичерпну інформацію щодо проектів рішень і спільне засідання депутатських комісій завершилося, міський голова Володимир Коваленко оголосив сесію відкритою. Після того, як порядок денний було прийнято за основу, депутати злагоджено затвердили запропоновані рішення, адже вони стосувалися нагальних щоденних потреб міста і його мешканців.

COMMENTS