Новокаховчан закликають активно долучатися до благодійності

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради надає різні види соціальних послуг сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах і потребують допомоги, сприяє у задоволенні соціальних потреб сімей та їх дітей. Одним із видів соціальної допомоги є надання гуманітарної допомоги сім’ям та особам, які опинились в складних життєвих обставинах.

Гострою проблемою для нашої держави залишається скрутне становище  вразливих категорій населення у теперішні складні часи. На протязі багатьох років при центрі організовано збір речей, які приносять небайдужі громадяни нашого міста.

Протягом дев’яти місяців поточного року речами першої необхідності, одягом, взуттям, текстилем та іграшками забезпечено понад 60 малозабезпечених, багатодітних сімей та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, осіб які відбувають покарання без позбавлення волі та сімей, які виховують дітей-інвалідів.

Не залишайтеся байдужими, та якщо у Вас є бажання допомогти та пожертвувати хоча б  для однієї родини речами домашнього вжитку, одягом, взуттям, іграшками тощо, будемо вдячні. Наша адреса: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5  тел. 5-37-58.

COMMENTS