Новокаховчанам: про підготовку до новорічних свят

Кожного року багато хто з підприємців докладає зусилля та з любов’ю підходить до прикрашання своїх торгових точок, створюючи для мешканців казкову атмосферу та святковий настрій, особливо для малечі, яка ще вірить у казки та з нетерпінням чекає настання Нового року та Різдва.

Результат пошуку зображень за запитом "оригінальна новорічна ілюмінація"Однак подекуди доводиться спостерігати, що святково прикрашені об’єкті торгівлі розбавлено темними ділянками, які демонструють байдужість та зневажливе відношення своїх власників до новорічних свят та мешканців громади.

Ні для кого не секрет, що оригінальна новорічна ілюмінація робить вигляд об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, послуг, офісів незабутнім та сприяє привабленню потенційних клієнтів. Яскраві новорічні гірлянди є одним з ключових моментів створення святкового настрою, тому всі вулиці міста мають бути відповідно освітлені.

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради звертається до суб’єктів господарювання з пропозицією та проханням долучитись до новорічного оформлення вулиць міста та у термін до 15 грудня 2017 року, якщо Ви з якихось причин цього ще не зробили, прикрасити фасад свого об’єкту, вітрини тощо святковою ілюмінацією.

Відділ економічного розвитку та торгівлі

виконавчого комітету Новокаховської міської ради

COMMENTS