Новокаховчанам про вихідні на Новий рік-2018

Новий рік 2018, звичайно, ще не скоро, але нам все одно потрібно знати, коли ж ми будемо відпочивати, турбується про своїх читачів сайт  «Znaj.ua».

Планувати відпочинок на Новий рік потрібно далеко заздалегідь, адже знайти квитки, забронювати номер в готелі і багато що іншого зробити за тиждень до самого свята не вийде. Все вже давно зайняте. Тому, ми вирішили розповісти вам, коли ж у нас будуть вихідні на Новий рік 2018.

Вихідні на Новий рік 2018 в Україні

Так от, вихідні на Новий рік 2018 у нас триватимуть три дні. Звичайно, безпосередньо у сам день свята – 31 грудня і 1 січня. І відзначаємо цю знаменну подію протягом цілих трьох вихідних днів, починаючи з передноворічної суботи.

Варто додати, що крім нашого головного свята в році, можна відзначити китайський Новий рік 2018, який починається 16 лютого – саме тоді урядовий пост за східним гороскопом займає земляна жовта Собака.

І, звичайно, Новий рік – це не єдине свято, через яке у нас будуть вихідні. 7 січня вся Україна буде відзначати Різдво Христове. В цьому році, це свято потрапляє на неділю, тому святковий вихідний буде, за законодавством нашої країни, на наступний день, в понеділок. Тому, якщо порахувати, то загалом у січні 2018 у нас буде 10 вихідних днів.

Вихідні на Новий рік 2018 у школярів

А ось у школярів буде справжнє щастя, адже відпочивати вони будуть цілих 17 днів у січні. Адже новорічні канікули у 2018 році плануються з суботи 23 грудня 2017 року до вівторка, 9 січня 2018 року.

Тепер ви знаєте календар вихідних днів на Новий рік 2018 і можете без проблем планувати свій зимовий відпочинок.

 

COMMENTS