Новокаховчани завоювали низку нагород на чемпіонаті Європи з таеквон-до

24-29 квітня у Таллінні (Естонія) відбувся чемпіонат Європи з таеквон-до серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів, участь в якому взяли близько 1200 спортсменів більше ніж з 33 країн. Серед  них – 7 вихованців новокаховського спортивного клубу «Хваранг-до».

У різних вагових та вікових категоріях наші спортсмени посіли наступні призові місця:

І місцеБроннік Олександр, у командному виді програми – силовий тест, (вікова категорія 18-39 років);

І місце – Плаксін Олександр (особистий спаринг у категорії до 75 кг) 16-17 років, а також посів ІІ місце у командному спарингу. (Олександр є бронзовим призером чемпіонату Європи (м. Ліверпуль, Велика Британія 2017 р.);

ІІ місцеМельникова Єлизавета (особистий спаринг у категорії до 55 кг) 14-15 років, також посіла І місце у командному спарингу та завоювала бронзову нагороду у особистому виступі по спеціальній техніці;

ІІ місце – Немерець Аліна (спаринг у категорії +55кг) 11-13 років;

ІІІ місце – Папідзе Софія (спаринг у категорії до 45 кг) 11-13 років;

Окремо варто відзначити Харечко Дарину, яка, на жаль, програла у другому бої спортсменці з Болгарії та Бедимського Олександра, який програв лише  з прикрою різницею в один бал вже у додатковому раунді спортсмену з Естонії. Тренер з таеквон-до СК «Хваранг-ДО» Мадонна Баранова впевнена, що у цих спортсменів попереду велике майбутнє і буде ще не одна тріумфальна перемога на їхньому шляху, необхідно тільки не опускати руки і йти тільки вперед з високо піднятою головою. Також вона  висловлює щиру  вдячність всім своїм вихованцям за гарні результати. Окрема  подяка голові Таврійської міської ради Миколі Різаку, за підтримки якого клуб «Хваранг-До» має можливість готуватися до змагань в приміщенні спортивної школи Таврійська.

Вітаємо тренерів – майстра спорту України Бронніка Олександра, Заслуженого тренера України та президента клуба «Хваранг-до» Слюсаря Віктора та майстра спорту міжнародного класу, Заслуженого майстра спорту України Баранову Мадонну, всіх спортсменів та їх батьків з успішними виступами, бажаємо подальших перемог на міжнародних турнірах, кубках  та чемпіонатах!