Новокаховчанин Олександр Бойко – чемпіон України з пляжного волейболу, а його наставник – кращий тренер року!

З 9 до  11 березня у Харкові тривав фінальний тур чемпіонату України з  пляжного волейболу серед юнаків до 17 років. Нову Каховку на турнірі  представляв вихованець ДЮСШ відділу освіти Олександр Бойко.

Під час урочистого  відкриття змагань  приємний сюрприз чекав на тренера Сашка – директора ДЮСШ  Петра Бойка.  За підсумками 2016-2017 років  Федерація волейболу України  нагородила його одразу у  двох номінаціях: “Кращий тренер з волейболу пляжного серед юнаків” та “Кращий організатор національних турнірів з волейболу пляжного”.


На змаганнях наш волейболіст виступав зі своїм партнером по літньому чемпіонату Олексієм Бубликом з міста Прилуки. Впродовж трьох ігрових днів юнаки з однаковим рахунком 2:0 обіграли команди: Кирієнко/Симоненко (місто Чернігів), Трохін/Куденко (Харків), Штурхаль/Ніколаєв (місто Чорноморськ).
У півфіналі Олександр з Олексієм здолали суперників Онищенко/Гетьман (2:1), а в фінальній грі в напруженій боротьбі з рахунком 2:1  випередили своїх основних конкурентів в боротьбі за золоті нагороди – команду Курінний/Кришталь.
Таким чином пляжний дует Бойко/Бублик (Нова Каховка/Прилуки) повторив успіх літнього чемпіонату та підтвердив статус чемпіонів України.
«Срібло» вибороли пляжники Курінний/Кришталь  (Первомайський/Лозова), а бронзові медалі – Онищенко/Гетьман (Запоріжжя/Бахмут).
Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами, медалями та цінними подарунками.


Вітаємо юних  чемпіонів та їхніх тренерів з! Окремі поздоровлення для Петра Анатолійовича! Зичимо подальшої плідної праці та нових звершень!

COMMENTS