Новокаховчанин увійшов до збірної України на Іграх Нескорених

Invictus Games (Ігри Нескорених) – міжнародні спортивні ігри, які визначають роль збройних сил у нашому світі. Мета Ігор – вшанування військових ветеранів, підтримка, реабілітація  та адаптаційна допомога людям, які були поранені та втратили здоров’я під час служби на благо своєї Батьківщини.
Склад збірної України «Ігор Нескорених» оголосили у квітні під час урочистого концерту на Хрещатику. Всього до національної команди увійшло 30 учасників. З 15 спортсменів збірної за підсумками відбору буде сформовано основний склад, а ще 15 утворять резерв.

Єдиний представник Херсонщини у складі збірної – новокаховчанин Павло Стрюк. Учасник АТО, він отримав тяжке поранення. Під час відбору Павло виступав в двох дисциплінах, де показав відмінні результати. Так, у легкій атлетиці, на дистанції 1500 метрів він посів 1 місце, а у велогонці з роздільним стартом на дистанції 7 км став п’ятим. Як повідомив тренер ДЮСШ «Таврія» Олександр Молоков, Павло лише 1,5 місяці займався велоспортом, але завдяки наполегливості зміг досягти високого результату в цій дисципліні.

Треті Ігри Нескорених відбудуться у Торонто (Канада) з 24 по 30 вересня та об’єднають понад 550 поранених бійців з 17 країн, що змагатимуться у 12 адаптивних спортивних дисциплінах.

Від щирого серця вітаємо Павла Стрюка та бажаємо нових перемог!

COMMENTS