Новокаховська “Енергія” провела останню контрольну гру

Ось і закінчили підготовку до нових футбольних турнірів команди майстрів Херсонської області. Вже 17 липня бере старт розіграш кубка України з футболу. На цьому першому попередньому етапі будуть задіяні всі команди другої ліги Херсонщини.

Про це повідомляє кореспондент видання “Вгору” Олександр Крупіца.

Новокаховська «Енергія» зіграла контрольну гру з Новотроїцької «Таврією» і перемогла її з рахунком 2 : 0. Обидва м’ячі на рахунку новачка новокаховчанин Дениса Бондаренка, який перейшов з Горностаївського «Миру».

У свою чергу «Мир» вдома розгромив каховську СК «Каховку» – 5 : 2, хоча по ходу матчу програвав 0 : 2. Три м’ячі на рахунку Олексія Бойко, один Івана Доценка і ще один на рахунку потенційного новачка.

Херсонський «Кристал» заключний матч, що вінчав його підготовку, провів з нікопольським «Нікополем» і виграв 2 : 1. У першому таймі херсонці пропустили м’яч, але перед перервою Андрій Барлад відновив рівновагу. А за п’ять хвилин до фінального свистка Михайло Лаптєв дальнім ударом приніс перемогу «Кристалу» з рахунком 2 : 1.

Кубкові баталії відкриє сімферопольська «Таврія», що базується в Бериславі. У вівторок (17 липня) вона буде приймати «Чайку» з Борщагівки, що на Київщині. До речі «Таврія» свій останній контрольний матч провела з миколаївським МФК «Миколаєвом-2» і розгромила його 5 : 1.

А в середу (18 липня) зіграють інші наші команди. «Мир» поїде в Нікополь на матч з «Нікополем». А ось в Новій Каховці відбудеться цікава зустріч між «Енергією» та херсонським «Кристалом». До речі, херсонці провівши чотири контрольні матчі, у всіх здобули перемоги. А ось новокаховчани з чотирьох зустрічей виграли три. Цікаво, хто пройде далі після цієї кубкової гри?