Новокаховська “Енергія” (U-14) бронзовий призер Чемпіонату Херсонщини

Вчора, 6 червня, на головній міській арені стадіону «Енергія» відбувся футбольний матч за ІІІ місце в Чемпіонаті Херсонської області з футболу серед юнаків 2004-2005 року народження між командами «Енергія» (Нова Каховка) і командою «Освіта» (Херсон).

Вже у першому таймі наша команда провела декілька результативних атак, і одразу стало зрозуміло, хто в цьому поєдинку є господар. Другий тайм розпочався з рахунком 7:0, а після другого не менш вдалого тайму гра закінчилася із результатом 10:1 на користь господарів міста Нової Каховки.

За підсумками сезону 2017-2018 років у Чемпіонаті Херсонської області з футболу серед юнаків  2004-2005 року народження наша команда «Енергія» посіла ІІІ місце! Команда та гравці отримали грамоти, медалі та кубок від Херсонської обласної федерації футболу (президент федерації Гордєєв Андрій Анатолійович) .

Щиро вітаємо наших юних футболістів та їх тренера Бакуліна Анатолія Миколайовича з бронзою, бажаємо їм подальших перемог на турнірах, кубках та чемпіонатах!