Новокаховська “Енергія” привезла з Одеси одне очко

Результат пошуку зображень за запитом "фк энергия"Вчора, 11 серпня, в Одесі на стадіоні «Іван» відбулася гра між новокаховською «Енергією» та місцевоїю «Реал Фармою», яка проходила зі змінним успіхом: фрагментами перевагою володіли гості, фрагментами – господарі, але ближче до перемоги були все-таки підопічні Олега Федорчука, повідомляє sportarena.com.

У «фармацевтів» хороший шанс був у кінці першого тайму, коли після подачі кутового з забійної позиції головою повз пробив Новицький. У Енергії після перерви в атаці були помітні Прокіпчук, Дедяєв і Кірєєв, але в завершенні комбінацій їм також не вистачало точності. У кінцівці поєдинку додали і «аптекарі», провівши пару перспективних контрвипадів, проте також без результативного удару. Як підсумок – «нулі».

Цікаво, що за семирічну історію протистояння опоненти нічиїми зустрічами на полі одеситів раніше ніколи не завершували.

Інші матчи туру завершилися так: “Таврія-Сімферополь” (Берислав) – “Кристал” (Херсон)  1:1, “Гірник” (Кривий Ріг) – “Мир” (Горностаївка) 3:2, “Нікополь” – “Миколаїв-2” 2:3, “Металург” (Запоріжжя) – “Кремінь” (Кремінчук) 1:1.

Після четвертого туру лідирує у групі з 8 очками “Кремінь”. 2-4 місця посідають з 7 очками “Гірник”, Кристал” та “Реал-Фарма”. На 5 місці з 6 очками “Таврія-Сімферополь”. Наша “Енергія” посідає 6 місце з 5 очками. У негласному чемпіонаті Херсонскьої області після 4-го туру стан команд такий: