Новокаховська приборка – переможець VII Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки

Як ми раніше повідомляли,  17  травня, у Новій Каховці на базі  приладобудівного технікуму, проходила VII Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

В Олімпіаді брали участь переможці ІІ (обласного) етапу з 17 вищих навчальних закладів з різних регіонів України:

·         ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж»
·         Одеський коледж комп. технологій Одеського екологічного університету
·         Новокаховський приладобудівний технікум
·         Херсонський політехнічний коледж Одеського  національного політехнічного університету
·         Коледж електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу
·         Технічний коледж Тернопільського ДТУ  ім.  І.Пулюя
·         ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»
·         Коледж транспорту та комп’ютерних  технологій Чернігівського національного технологічного  університету
·         Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум Східноукраїнського національного університету ім.В.Даля
·         Харківський гідрометеорологічний технікум Одеського державного екологічного  університету
·         Харківський радіотехнічний технікум
·         Вінницький технічний коледж
·         Економічний коледж Дніпровського державного технічного університету
·         Коледж радіоелектроніки  м.Дніпро
·         Смілянський промислово-економичний коледж Черкаська область
·         Черкаський державний бізнес-коледж
·         Черкаський політехнічний технікум

Переможцями Всеукраїнської олімпіади з радіоелектронніки 2017 стали:

Теоретичний тур:

І місце – Передрій Іван,  викладач Опята Юрій Олександрович (Новокаховський приладобудівний технікум);

ІІ місце – Єрмоленко Максим, Завідувач відділенням Ітякін Олександр Сергійович (Економічний коледж Дніпровського державного технічного університету);

ІІІ місце – Крочак  Валентин, викладач  Савчук Михайло Петрович (Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя);

ІІІ місце – Коломійчук Євгеній,старший лаборант Жмурко Володимир Павлович (Смілянський промислово – економічний коледж).

Конкурс з технічної творчості:

І місце – Новокаховський приладобудівний технікум;

ІІ місце – ДВНЗ Чернівецький  політехнічний коледж;

ІІІ місце – Технічний коледж  Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя;

ІІІ місце – Одеський коледж  комп’ютерних  технологій Одеського державного екологічного університету;

ІІІ місце – Вінницький технічний коледж;

Конкурс на проектування друкованого вузла з використанням САПР:

І місце – Передрій Іван,  викладач Опята Юрій Олександрович (Новокаховський приладобудівний технікум);

ІІ місце – Вишинський Василь, викладач Семенюк Наталія Юріївна (ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»);

ІІ місце – Єрмоленко Максим , Завідувач відділенням Ітякін Олександр Сергійович (Економічний коледж Дніпровського державного технічного університету);

ІІІ місце – Крочак Валентин, викладач Савчук Михайло Петрович (Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя).

Конкурс з конструювання та технології виготовлення радіоелектронного пристрою:

І місце – Ткач Владислав, викладач Семенюк Наталія Юріївна (ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»);

ІІ місце – Смола Олександр , викладач Уткіна Надія Євгенівна (Херсонський політехнічний коледж Одеського політехнічного університету);

ІІІ місце – Худзік Володимир , викладач Савчук Михайло Петрович (Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя);

ІІІ місце – Постернак Владислав, старший лаборант Жмурко Володимир Павлович  (Смілянський промислово – економічний коледж).

У загальному заліку переможцями олімпіади визначено:

І місце – Новокаховський приладобудівний технікум;

ІІ місце – ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;

ІІІ місце – Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Вітаємо переможців Олімпіади!

 

COMMENTS