Новокаховське ПТУ №14: «Наш шлях до успіху – в єднанні учнів і педагогів»

17 квітня в училищі №14 відбувся традиційний день самоврядування. Зосередженні, тривожні, трішки розгублені, але з великим бажанням зануритись в роботу тих, хто займається їхнім навчанням, вихованням – такими запам’ятаються усім лідери учнівського самоврядування на початку свого першого робочого дня в ролі дублерів адміністрації навчального закладу.

Вся робота учнів-дублерів почалася вже о 6:45 в гуртожитку. Учень групи КК-17 Пікус Олександр, дублер коменданта гуртожитку, почав свій робочий день з підйому учнів.

О 8:00  ранку вся команда лідерів самоврядування зібралась в кабінеті директора училища Ігоря Сердюка.

Директор поступився на один день своїм кріслом своєму дублеру Шестак Юлії, яка розподілила роботу для кожного: заступник директора з навчально-виробничої роботи – Костилєв Максим; заступник директора з навчально-виховної роботи  – Бондаренко Роман; практичний психолог – Бєлаш Даніїл; старший майстер –  Сєдіна  Наталія; секретар –  Землянівський Олег; методист –  Гаврилюк Любов;  комендант гуртожитку – Пикус Олександр.

Дублер заступника директора з навчально-виробничої роботи Костилєв М. та старшого майстра Сєдіна Н. проконтролювали проведення Державної підсумкової атестації в гр. К-15«Кухар».

Заступник директора з навчально-виховної роботи  Бондаренко Роман проводив роботу з учнями по профілактиці шкідливих звичок, вчився писати накази, займався організацією виховних заходів.

Практичний психолог провів анкетування учнів «Хто такий справжній педагог». Методист організувала роботу по підготовці до спортивного свята, а дублер завідувача  господарства вже зранку закупив розсаду квітів та разом з учнями висадив їх біля пам’ятника «Героям АТО».

Напередодні Дня самоврядування актив груп  запропонували провести батл між учнями та педагогами. Виклик був прийнятий . Розпочалась серйозна підготовка. Ніхто не хотів поступатися  суперникам.

І ось,  17 квітня  настав час проведення квесту «У пошуках скарбів». Всі учні училища разом з викладачами і майстрами виробничого навчання вирушили до місця проведення  – лісового масиву. Чисте повітря, сонячна погода, гарний настрій, і віра в перемогу стали головними помічниками учасників  батлу – квесту.

Кожна зупинка вимагала кмітливості, спритності і знань орієнтування на місцевості: пройти через лабіринт , дістати ключ від замка, де заховані підказки, очистити воду від бруду за допомогою хімічних дослідів, знайти підказки у басейні з водою та в двох кілограмах макаронів, визначити склад напоїв і при цьому ще знайти за підказками закопані під землею скарби. Команда педагогів, як діти, раділи кожному найденому скарбу, а команда учнів цілеспрямовано йшла до перемоги, незважаючи на здобутки.

Кожна команда хотіла бути переможцями. Вирішальними стали змагання чоловіків. Шлях до перемоги – це стійкість, швидкість, сила, майстерність і воля. В цих змаганнях воля була найголовнішою. З  рахунком 2:1 молодість перемогла досвід. Солодкі призи (фрукти, цукерки, пиріг) вручив учням директор училища.

Учнівський та педагогічний колектив вітає команду лідерів учнівського самоврядування з чесною перемогою!


COMMENTS