Новокаховські боксери – переможці змагань у Генічеську і Енергодарі

З 4 по 6 травня у Генічеську проходив Відкритий Чемпіонат Генічеського району з боксу серед юнаків 2005-2006 років народження. Чемпіонат тривав три дні.

Вдало стартував у цих змаганнях у ваговій категорії до 32 кг вихованець ДЮСШ Новокаховського міського відділу освіти, учень ЗОШ №1 Микита Стародубець.

Юний боксер у трьох боях став беззаперечним переможцем і посів перше місце. Його нагороджено медаллю, Дипломом і цінним призом. Це друга вагома перемога Микити. Є надія побачити перспективного спортсмена у складі збірної команди Херсонської області  на першості України. Готував боксера до змагань тренер-викладач, майстер спорту міжнародного класу України з боксу Артем Царіков.

На всіх змаганнях незмінною підтримкою для юного боксера є його батько – Сергій Стародубець. Він розповів: у Чемпіонаті брав участь і приятель Микити – Денис Бай, вихованець Ігоря Бондаренка (Таврійськ). На Чемпіонаті доля звела юних спортсменів на боксерському ринзі як противників. Бій був напруженим. З мінімальною перевагою у ньому переміг Микита. Однак, незважаючи на результати, противники на ринзі, але друзі по життю, Микита і Денис потиснули один одному рукиКожен з них здобув свою перемогу і отримав заслужену нагороду.

Як розповів батько Микити, Сергій Стародубець, спортивний режим юного спортсмена напружений –  зараз Микита готується до наступного турніру, який відбудеться в Антонівці (Херсонська область) з 31 травня по 3 червня. А одразу після турніру  їде на двотижневі збори у Залізний Порт. Батько переконаний: лише наполегливе тренування, оволодіння технікою боксу, участь у турнірах дозволить юному боксеру претендувати на успіхи і перемоги на спортивному шляху. Важливо, що на цьому шляху є люди, які підтримують і допомагають.

За допомогу в організації поїздки на Чемпіонат з боксу в Генічеську Сергій Стародубець висловлює вдячність родині Бондаренків, а також майстру спорту Міжнародного класу з боксу Сергію Мельнику – за допомогу у вирішенні організаційних питань.

Одночасно із проведенням чемпіонату з боксу у Генічеську, на початку травня  стартував Національний турнір з боксу в м. Енергодар Запорізької області, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Володимира Манзулі.

Вихованці ДЮСШ Новокаховського міського відділу освіти Сашко Каленик (ЗОШ №10) – вагова категорія 28 кг, Ілля Тоган (Новокаховська гімназія) – вагова категорія 32 кг,Сашко Гасенко (ЗОШ №1) – вагова категорія 48 кг – у попередніх двобоях вибороли по дві перемоги і посіли перші місця. Нажаль, Сашко Гасенко поступився у фіналі і посів друге місце.

Спортсмени отримали пам’ятні медалі і дипломи. А Сашко Каленик отримав пам’ятний годинник – за волю до перемоги. Тренує боксерів  Заслужений тренер України Василь Царіков. Крім того, він брав участь у суддівстві турніру.