Новокаховські депутати вирушили на спартакіаду

Як стало відомо редакції “NK-Online.tv“, вчора, 15 вересня збірна команда депутатів Новокаховської міської ради вирушила на обласну спартакіаду органів місцевого самоврядування Херсонщини.

Пов’язане зображенняЦьогоріч у заході беруть участь понад 300 представників депутатського корпусу місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування.

Протягом трьох днів учасники змагатимуться в п’яти видах спорту: футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки. Положенням про спартакіаду передбачається визначення переможців у загальнокомандному заліку, особистій першості за окремими видами спорту та у ігрових видах спорту.

Відповідно до програми проведення спартакіади, вчора відбулося засідання мандатної комісії, яка провела жеребкування та затвердила графік проведення змагань. Сьогодні, суботу, відбудуться основні змагання, а 17 вересня будуть організовані фінальні ігри та нагородження переможців і призерів.

Змагання пройдуть на базі пансіонату «Сокіл», с. Стрілкове, Генічеського району.

Депутати Новокаховської міськради неодноразово перемагали у минулі роки на подібних змаганнях. Тому побажаємо їм спортивних успіхів і маєм надію що до рідного міста вони повернутися переможцями.

 

COMMENTS