Новокаховській Бібліотеці для дітей – 65!

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Удавнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі». Дитячій «аптеці для душі» виповнюється 65  років. Ровесниця міста 8 червня  відсвяткувала  свій ювілей.     

Свято міської бібліотеки для дітей – це не тільки свого роду історична віха, але і як би кордон, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя дитячій бібліотеці і, звичайно, накреслити плани на майбутнє.

 

І, звичайно ж, гості.  До бібліотеки на зустріч із дитинством завітало багато гостей, серед яких: Наталія Зарудна, начальник відділу культури і туризму, директор Новокаховської ЦБС Людмила Петрова, в. о.  директора  ЦЗ Надія Котляр, директор ліцею Тетяна Долецька, депутати Новокаховської міськради Сергій  Хоменко та Олександр Афанасьєв, підприємець Роман Савич, колеги, вчителі, батьки та читачі бібліотеки.

До уваги гостей у читальній залі бібліотеки було розміщено фото-виставку-історичний екскурс: «Це – моя бібліотека!», оформлену у формі квітки, на пелюстках якої оживає вся історія бібліотеки та її читачів.  Багато з  гостей впізнали себе на тих пелюстках.

З вітальним словом до працівників міської бібліотеки для дітей звернулася начальник відділу культури і туризму  Наталія Сергіївна, яка  передала вітання ювілярам  від міського голови Володимира Коваленка,  вручила сертифікат на придбання 20 офісних стільців для читальної зали, а також нагородила колектив закладу та кращих спеціалістів грамотами відділу культури і туризму: Карпенко В.І., Жаданову Н.В., Ярцеву О.Л.. та ін.          З вітальними словами до ювілярів звернулися  депутати, подарувавши бібліотеці стільці для найменших читачів. Підприємець Роман Савич  привіз з собою у подарунок два прекрасні столи для читальної зали молодшого відділу. 

До присутніх звернулася завідуюча бібліотекою В. Карпенко, яка понад 25 років очолює цей заклад. На її адресу в цей день лунало чимало привітань.

Про свою поїздку до Львова розповіла гостям переможниця конкурсу «Найкращий читач-2017», учениця ЗОШ № 5 Плясецька Катерина.

Поздоровили колектив бібліотеки з ювілеєм Н. Котляр  та Л. Петрова     « Сьогодні  бібліотека – це  центр відпочинку і духовності, це й Інтернет-центр, в якому є можливість безкоштовно попрацювати. Та найбільше, чим пишається бібліотека нині, – це юні читачі» – наголосила директор ЦБС. .

Привітати бібліотеку  зі святом прийшли  в цей святковий день  найменші читачі, бібліотечні волонтери та учні IV (8)-А класу гімназії (майбутні дев”ятикласники) – учасники команди «220 V»  обласного інноваційного проекту  «Профіквест: В долонях степу і Дніпра»  разом із класним керівником  Світланою Зеленською. З вітальним словом до бібліотекарів звернулась викладач української мови та літератури гімназії, давній друг міської бібліотеки для дітей  Світлана Чабан.

Оригінальне та тепле поздоровлення  підготували колеги- бібліотекарі.  Читальний фонд бібліотеки в цей день поповнився новими книжками, які подарували: громадський діяч О.  Сидоренко та учні IV(8)-А класу гімназії.     З Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки колективу бібліотеки надійшла вітальна листівка.

Читачі дитячої  бібліотеки успішно беруть участь у творчих конкурсах,  проектах, експедиціях, акціях. Особливо пишаємось ми своїми перемогами. бо неодноразово  як переможці були нагороджені дипломами та грамотами за високі досягнення. В бібліотеці  живе дух юності, романтики, оптимізму та надії .

До неї кожного дня, мов крихітні гомінливі струмочки, зливаючись у єдиний бурхливий потік, прямують сюди діти.

 

COMMENTS