Новокаховський тенісний клуб “Смеш” розповідає про підсумки жовтня

Тенісний сезон підходить до завершення, головні турніри сезону зіграні, але вихованці клубу «Смеш» продовжили змагатися на турнірах різних категорій.

На першому тижні місяця з 2 до 8 жовтня юні вихованці клубу прийняли участь у двох турнірах. 14-річний Євгеній Бондаренко зіграв у «Всеукраїнських змаганнях до 16 років на призи першого президента ФТУ Г.Ф.Беньямінова» категорії А в Бучі під Києвом, де в компанії більш дорослих спортсменів показав добрий результат: чвертьфінал в одиночці та півфінал в парі, програвши в обох розрядах майбутнім переможцям турніру. Олександр Височенко, Діана Стародубцева та Олександр Жуков прийняли участь в змаганнях другої категорії в Одесі «Наталка». Серед 12-річних тенісистів Олександр Височенко посів друге місце як в одиночному, так і в парному розрядах. Інший наш Олександр Жуков став абсолютним переможцем турніру серед 14-річних. Також серед дівчат до 14 років Діана виборола друге місце в одиночці та перше місце в парі .

На наступному тижні з 9 по 14 жовтня Софія Синєгрибова зіграла в турнірі першої категорії серед 14-річних «Відкритий чемпіонат Львівської області», де зупинилась на стадії чвертьфіналів в одиночці та парі. 15 жовтня 8-річні тенісистки клубу Аліна Височенко та Дар’я Магдалінова прийняли участь в регіональних змаганнях «Новачок» в Херсоні. Аліна посіла третє, а Дар’я – четверте місця.

21-22 жовтня на кортах Новокаховської гімназії клуб приймав всеукраїнський турнір другої категорії серед тенісистів до 16 років «SmashWeekend», який став завершальним в серії проведених клубом турнірів нинішнього року. Змагались діти з Миколаєва, Херсону, Мелітополя, Каховки та Нової Каховки. Результати за посиланням. Фотозвіт змагань дивіться тут. На турнірі був присутній голова відокремленого підрозділу Федерації тенісу України в Херсонській області Віктор Колісник, який нагородив вихованців клубу – цьогорічних чемпіонів України Марка Ніколюка, Руслану Коваленко й Євгенія Бондаренка цінними подарунками та відзначив, що «Новокаховський тенісний клуб «Смеш» підрозділом ФТУ був визнаний кращою тенісною школою Херсонщини 2017 року.

В останні дні місяця, 28-29 жовтня,  Олександр Височенко вдало зіграв в змаганнях другої категорії серед 12-річних тенісистів в Маріуполі «Кубок Патріотів», де посів перше місце в одиночці та зі своїм товаришем Олександром Авдєєнко перше місце в парі, а 30 жовтня-2 листопада Діана Стародубцева також успішно виступила та стала абсолютною переможицею змагань до 14 років в Одесі «Фортуна».

Вітаємо юних вихованців клубу з вдалим завершенням сезону, хоча остаточні підсумки можна підвести тільки наприкінці року. Розуміємо, що попереду ще два місяці наполегливої праці, аби підготуватися до початку наступного сезону й гідно представляти наше місто в Україні та на європейській арені в 2018 році. Тому адміністрація ТК «Смеш», тренерський склад та юні вихованці висловлюють щиру вдячність міському голові Нової Каховки Володимиру  Коваленку за надану можливість займатися улюбленою справою взимку в спортивних залах міста.