Новокаховський центр соціальних служб запрошує долучитися до благодійної акції

Питання щодо забезпечення сімей, які опинились в складних життєвих обставинах гуманітарною допомогою, постійно вивчається фахівцями міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради.Впродовж багатьох років у Центрі організовано збір речей, які приносять небайдужі громадяни нашого міста.

Протягом семи місяців поточного року  33 сім’ям надали речову допомогу: одяг, взуття та дитячі іграшки.

Для фахівців Центру, це не одноразова акція, та в подальшому будуть продовжуватися зустрічі з іншими родинами, по мірі надходження гуманітарної допомоги. «Надання гуманітарної допомоги – це факт особистого активного проявлення людяності та громадського обов’язку»,- переконані соціальні працівники.

До того ж зауважимо: допомога приймається від усіх зацікавлених людей і передається тим, хто її дійсно потребує. Тож кожен можу долучитися і зробити свій внесок у добру справу. Тут збирають такі речі: одяг (чистий, у гарному стані), канцтовари, засоби гігієни, іграшки тощо. Цільове використання гарантується! Центр розташований за адресою: Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5, те: 5-37-58.

COMMENTS