Новокаховський відділ поліції повідомляє…

Практично кожного дня ми інформуємо своїх читачів про прикрі вчинки, які трапляються з новокаховчанами, внаслідок необачних дій їх самих, або необачне поводження з своїми речами та коштами. Все це, на жаль, стає легким здобутком шахраїв та крадіїв.

Ось і цього разу… В чергову частину Новокаховського відділу поліції звернулась 29-річна місцева жителька про те, що невідомий зателефонував їй на мобільний телефон та шахрайським шляхом, під приводом виграшу автомобіля заволодів грошовими коштами в сумі 45770 грн., які заявниця перерахувала на банківську картку. За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 190 КК України «Шахрайство». Проводиться перевірка.

Це сталося учора, а сьогодні…В Новокаховський відділ поліції надійшло повідомлення від 49-річного місцевого жителя про те, що невідомий, шляхом розбиття вікна проник до будинку, звідки скоїв крадіжку грошей в сумі 10000 грн. та золотих виробів.  За даним фактом проводиться перевірка.

 

 

COMMENTS