О.Адамчик: без будівництва нового житла неможливий розвиток Херсонщини

Під головуванням заступника голови ОДА Олександра Адамчика відбулась нарада з питання визначення шляхів покращення ситуації, яка склалась з введенням в експлуатацію житла на території області, повідомляє прес-служба ХОДА.

Участь взяли керівники структурних підрозділів ОДА, територіальних установ, керівники органів державного архітектурно-будівельного контролю в Херсонській області та м. Херсона.

За статистичними даними у січні-червні поточного року введено в експлуатацію 22,3 тис. кв. метрів житла. Найбільший показник будівництва загальної площі житла у Генічеському та Олешківському районах. Але Херсонська область займає одне з останніх місць у рейтингу за показником введення його в експлуатацію.

«Без будівництва нового житла неможливий розвиток всього регіону.Обсяг введеного в експлуатацію житла це складова показників соціально-економічного розвитку області, тому об’єкти будівництва мають бути відповідно оформлені для відображення реальної статистики», – зазначив під час засідання Олександр Адамчик.

Результатами зустрічі стало доручення профільним фахівцям звернути увагу на об’єкти, які мають бути оформлені як веденні в експлуатацію для повного відображення даних інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Херсонській області.

COMMENTS