Обережно! Мешканці Чорнянки торгують молоком лейкозних корів

Попри всі перипетії з власниками лейкозних корів, забороною торгівлі молоком, жителі с. Чорнянка знову не привели своїх корів на осінні діагностичні дослідження (!), повідомляє керівництво Каховської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Результат пошуку зображень за запитом "торгують молоком лейкозних корів"Зі 133 голів ВРХ у жовтні поточного року здали кров лише від 13 голів, що складає 10% від усього  поголів’я, а інші 90 % так і залишаються недослідженими на лейкоз. Враховуючи результати весняних досліджень у с. Чорнянка 25 голів ВРХ виявилися РІД + на вірус лейкозу, 17 із них здано на забій, а 8 голів так і залишилися у особистих селянських господарствах розносити вірус лейкозу. Виникає питання: невже людям байдуже за своє здоров’я та здоров’я інших людей, особливо малюків, які п’ють молоко від лейкозних корів? Жителі с. Чорнянка без докорів сумління продають молоко у підворіттях домів та на вулицях м. Нова Каховка та м. Таврійськ і при цьому запевняють, що це ж домашнє і корисне молочко!

Закликаємо Вас не купувати молоко біля будинків, магазинів і в підворіттях особливо із с. Чорнянка! Для цього є агропродовольчі ринки, де власники корів без ветеринарної довідки, яка підтверджує що тварина здорова – не можуть продавати молочні продукти.

Якщо ви все-таки купуєте молоко не на ринку, то вимагайте у власника або у реалізатора ветеринарну довідку. яка видається на здорових корів кожного місяця.

Лейкоз ВРХ створює потенційну небезпеку здоров’ю людей, які вживають молоко від позитивних на лейкоз корів у зв’язку з накопиченням в ньому канцерогенів, які викликають онкологічні захворювання.

COMMENTS