Обізнаний – значить озброєний: пожінструктаж в архівному відділі

Робота Новокаховського архівного відділу багатогранна, але одним з основних напрямків –  є забезпечення зберігання документів. Взагалі збереження документів Національного архівного фонду України – основна функція архівного відділу і дотримання правил пожежної безпеки є обов’язковою в установі.

2-го жовтня 2017 року на прохання колективу до архівного відділу завітав начальник Новокаховського міського відділу ГУ ДСНС України у Херсонській області Андрій Кривошеєв для проведення навчання з працівниками архіву з питань дотримання вимог пожежної безпеки.

Андрій Олексійович акцентував увагу присутніх на тому, що кожен працівник, незалежно від посади, яку він обіймає, повинен чітко знати свої обов’язки, порядок і способи забезпечення пожежної безпеки та порядок дій у разі виникнення пожежі, не припускатися дій, які можуть спричинити пожежу, дотримуватися встановленого в установі протипожежного режиму. Ознайомив з вимогами, яких необхідно дотримуватися. Також було роз’яснено правила користування вогнегасниками.

Колектив архівного відділу щиро завдячує Андрію Олексійовичу за дуже цікаву і необхідну для нас інформацію та бажає йому, людині мужній, не байдужій та відповідальній, роботи без надзвичайних ситуацій.

Начальник архівного відділу Новокаховської міськради Лідія Сироїжко

COMMENTS