Окупанти обстрілялиз Градів житлові квартали селища Зайцеве

Українська сторона СЦКК повідомила про те, що 14 листопада з 19:45 під час обстрілу позицій підрозділів Збройних Сил України в районі населеного пункту Зайцеве-Північне під вогонь противника з напрямку населений пункт Кондратівський також потрапили його житлові квартали. Про це йдеться на сторінці Прес-центру штабу АТО в соціальній мережі Facebook.

Внаслідок обстрілу незаконними збройними формуваннями окупованих районів Донецької області з РЗСО БМ-21 «Град» частково зруйнований житловий будинок по вулиці Коляденко, 34. Українською стороною СЦКК матеріали фотофіксації передані СММ ОБСЄ. На щастя, ніхто з місцевих мешканців не постраждав.

В населеному пункті Зайцеве спостережна група української сторони СЦКК уточнює інформацію щодо інших наслідків обстрілу НЗФ ОРДО.

“Українська сторона СЦКК засуджує дії НЗФ ОРДО щодо обстрілів населених пунктів, що ставить під загрозу життя та здоров’я цивільного населення. Такі дії керівництва ОРДО свідчать про відверте небажання дотримуватись взятих на себе зобов’язань, бажання загострити ситуацію напередодні чергових переговорів в рамках Тристоронньої контактної групи. дотримання «шкільного» режиму тиші по всій лінії розмежування сторін та про зацікавленість в подальшому загостренні конфлікту,” – йдеться у повідомленні.

COMMENTS