Омелян: Ryanair буде в цьому році в Україні

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян анонсував появу хороших новин про Ryanair в контексті заходу авіакомпанії на український ринок, інформує iPress.ua .

Омелян: Ryanair буде в цьому році в Україні           Фото: flugzeuge.de

“Ryanair буде в цьому році в Україні, думаю, протягом січня про це буде хороша новина”, – сказав Омелян в ефірі телеканалу “Еспрессо”, передає avianews.com.

За словами Омеляна, в країні повинні бути дешеві авіаперевізники і високий рівень конкуренції на цьому ринку.

“Українці готові літати, більш того, іноземці готові літати в Україну, якщо будуть низькі ціни, і відкривати для себе нашу державу, а це важливо як для розвитку  бізнесу, так і для туристичних контактів”, – прокоментував ситуацію міністр.

Він також повідомив, що Україна йде в тренді європейського ринку, коли сегмент бюджетних авіаперевезень зростає, і коли класичні авіакомпанії повинні змінювати свою політику.

“Пасажир не готовий платити великі гроші за звичайний вид перевезень. Йому просто важливо долетіти з точки А в точку Б максимально швидко і дешево, а не в супер розкішних умовах або золоті”, – сказав Омелян.

Нагадаємо, 10 липня, ірландська авіакомпанія Ryanair оголосила про скасування польотів в Україну.

Ірландська компанія звинуватила керівників аеропорту “Бориспіль” у лобіюванні інтересів одного перевізника – МАУ, через якого нібито і не вдалось домовитись.

Нещодавно Омелян заявив, що авіакомпанія Ryanair і Міжнародний аеропорт “Бориспіль” досягли згоди в переговорах.

COMMENTS