Патронат та громадські організації – точки перетину

Результат пошуку зображень за запитом "патронатна служба"Соціальний захист дітей, створення відповідних сприятливих умов для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку є одним із пріоритетних завдань держави. Але якщо потреби дітей не задовольняються у повному обсязі і батьки неналежним чином ставляться до виконання своїх обов’язків, державою передбачено інші форми виховання, а саме: усиновлення, опіка, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та патронатні сім’ї.

Фахівці центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради завжди підвищують рівень обізнаності щодо форм влаштування дітей у родину. Наразі пильна увага прикута до новітньої форми сімейного виховання – патронатного вихователя. Адже при зустрічі з кандидатами треба донести всі нюанси при влаштуванні дитини в нове оточення, для майбутньої повноцінної життєдіяльності як дитини так і родини в цілому.

Фахівці із соціальної роботи 14 березня 2018 року прийняли участь у інтерактивному навчальному занятті – семінарі, що проходив в комп’ютерній мережі на тему: «Патронат та громадські організації – точки перетину».

В ході проходження вебінару фахівці виступали з доповідями, ставили хвилюючі їх запитання. Адже через відсутність досвіду роботи з кандидатами в патронатні вихователі запитань накопичилось чимало.

Якщо Вас зацікавила нова форма влаштування дитини в сім’ю і Ви маєте позитивний досвід виховання власних дітей звертайтеся за інформацією за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5. тел. (05549) 5-37-58.

 

COMMENTS