Перестрілки, рейдери, травми: Князєв розповів про неспокійну ніч для поліції

Ніч на 5 листопада видалась важкою для українських поліцейських. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив Голова Національної поліції України Сергій Князєв.

“Дніпро. 5 поліцейських при виїзді на квартирну крадіжку отримали поранення. Відкрили двері – злочинці, які знаходилися в квартирі, кинули гранату РГД-5. У чотирьох поліцейських – осколкові поранення різного ступеня тяжкості. При спробі втечі злочинці вже на вулиці кидають в поліцейських гранату Ф-1. Ще один травмований правоохоронець.

Харків. Невідомі з вогнепальної зброї розстрілюють в центрі міста чоловіка.

Всі поліцейські орієнтовані на затримання злочинців.

Хмельницький. Перестрілка між двома озброєними групами. П’ятеро людей отримали поранення. Злочинцям зникнути з місця не вдалося – дякую поліцейським, які зреагували оперативно. Наразі 5 учасників нічної стрілянини затримані в порядку ст. 208 КПК України.

Полтавщина. При затриманні групи рейдерів травмований один поліцейський. Всі учасники доставлені до відділу поліції, з них 34 вже опитані. Відкриті кримінальні провадження за ст. 206 та ст.345 КК України.

Ще про три кинуті гранати в різних містах не пишу. На щастя, там люди не постраждали.

Не дивлячись на всі труднощі, поліція по всій території країни несе службу. Для тих, кому не подобається посилений режим. Замисліться, що будь-хто може потрапити під гарячу руку злочинця з гранатою… Ще раз наголошую, ми будемо жорстко реагувати на всі порушення закону,” – повідомив пан Князєв.

COMMENTS