Перші кроки у науку

З метою залучення школярів до науки та пробудження бажання отримувати нові знання учні ЗОШ №3 Борисенко Анастасія (11 -А кл.) та Рижих Микита (10-А кл.) разом із вчителем зарубіжної літератури взяли  участь у ІІ Всеукраїнській шкільній науковій конференції «Крок у науку» (27 – 28 квітня 2017 р.).

Анастасія  представила результати свого дослідження «Патріотичні мотиви у ліриці Святослава Вакарчука». У розділі «Золоте перо» Микита  продемонстрував особистий поетичний талант. Його сонет «Сила матері» нікого не залишив байдужим. Біла Олена Олександрівна поділилася своїм педагогічним досвідом з іншими вчителями та науковцями на тему «Мультимедійні технології навчання на уроках зарубіжної літератури як засіб формування інформаційної культури педагога й учнів».

Роботи учнів та вчителя  надруковані у збірнику ІІ Всеукраїнської шкільної наукової конференції «Крок у науку». За свою плідну працю вони отримали сертифікати. А найголовніше – бажання і стимул для подальших наукових досліджень і творчих звершень.

                                                                 О. Біла, вчитель зарубіжної літератури ЗОШ № 3

COMMENTS