Підсумки конкурсу “Краса по-українськи” (Фото)

Як ми вже інформували, минулого понеділка, 13 лютого, у Новій Каховці відбувся  конкурс “Краса по-українськи”.
 Оцінювали вміння та здібності юнаків і дівчат міський  голова  Володимир Коваленко, начальник відділу освіти Оксана Якубова, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран, депутати міської ради Віталій Перетятько, Олександр Афанасьєв, Наталія Марченко.

За яскравим дійством на сцені спостерігали батьки конкурсантів, їхні друзі, вчителі, однокласники.   Звісно, градус емоцій,що вирували на святі, зашкалював. Кожен учасник доклав максимум зусиль, аби  показати свою красу, зокрема духовну, свої таланти, вміння, бажання перемагати і  бути кращим в усьому. І варто наголосити:  усім учням це вдалося.  Журі було дуже нелегко обрати кращих серед кращих. Як і завжди, кожна пара отримала перемогу в окремій номінації. Так титули «Міс і Містер  Талант» завоювали Вікторія Грицутенко (НВК №2) та Олександр Найдьон (НКТЕЛ), «Чарівність» – Юлія Ходос (ЗОШ №3), Андрій Шабалін (ЗОШ №10), «Романтичність» –  Анастасія Щуцька (НКТЕЛ) і Валентин Нетяга (СЗОШ №8), «Елегантність» – Таїсія Гузь (СЗОШ №8) та Володимир Двірський (гімназія), «Оригінальність» – Катерина Ричак (гімназія) і Костянтин Терещенко (ЗОШ №7), «Артистичність» – Олександра Гузій (ЗОШ №7) та Павло Солодухін (ЗОШ №3), «Посмішка» – Христина Данилюк (ЗОШ №10) і Влад Костиля (ЗОШ №1), «Креативність» – Валерія Ютіна (ЗОШ№1) і Стас Реверук (НВК №2).

Ну, а почесні звання «Красень по-українськи» і «Красуня по-українськи» були присуджені Олександру Найдьону та чарівній Таїсії Гузь.  В якості головного призу їх чекала романтична вечеря в День закоханих у ресторані «Золота рибка», запрошення на яку переможцям вручив міський голова В. Коваленко та начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Н. Таран. Крім того,  в якості призу   красуня Таїсія отримала діадему,  а  Олександр –  ручний годинник. Подарунки отримали і ті учасники, виступи яких підкорили серця мера.  Від БФ «Нова Каховка»  він вручив дітям колонки для телефону.  Та й на цьому сюрпризи не завершилися:  Наталія Таран окремо відзначила двох учасниць  Валерію Ютіну та Катерину Ричак і подарувала їм від відділу, який очолює,  красиві мультирамки для фотографій. А  по звершенню дійства на всіх школярів-учасників чекали ще й солодощі.

Ось таким, повним сюрпризів та несподіванок, видався ювілейний конкурс, який, без сумнівів, залишиться надовго у пам’яті усіх до нього причетних.  За словами директора БДТ Ірини Лісовської, усі ці роки захід проходить під патронатом міського голови  і є одним з найулюбленіших серед молоді. А тому, з року в рік,  оновлюється, залучає все більше учасників – небайдужої, активної молоді. Тож, без сумнівів, наступного року свято  знову порадує, і перш за все –  новими ідеями та  форматом.  Ну, а зусилля міської ради учнівського самоврядування не залишились непоміченими – їх очікує подарунок від мера та депутатів В. Перетятька, Н. Марченко, О. Афанасьєва: похід на  боулінг.

Фото: Ігор Верховський

COMMENTS