Підсумки загальноміської спартакіади серед учнів Нової Каховки (Фото)

 Як ми вже інформували, 12  вересня у  Новій Каховці відбулась спартакіада серед загальноосвітніх навчальних закладів міської ради.

По завершенню насичених і плідних змагань, призерів чекали  заслужені грамоти, кубки, медалі від відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.

До вашої уваги підсумки спартакіади та імена переможців у кожному з видів спорту.

Міні-футбол:

І місце –  загальноосвітня школа №6 (Пожидаєв Д., Тагворян А., Ліворчук Д., Тринкаль І., Нікітін Н., Кліменко С., Поліщук Д.)

ІІ місце – Новокаховська гімназія  (Оксамитний Влад, Садовник Іван, Кухарик Михайло, Наказний Максим, Цмон Микита, Заяц Денис, Єфремов Алим, Глухота Михайло, Тесля Валерій)

ІІІ місце – спеціалізована загальноосвітня школа № 8 (Зубов Максим, Султан Олександр, Холодько Володимир, Франко Олександр, Ліфенцев Артем, Осінній Кирило, Слоік Кирило, Давидюк Микита, Павлішин Ігор, Божко Дмитро).

Стрітбол:

І місце – загальноосвітня школа № 3 (Санін Олександр, Охремчук Дмитро, Булатов Олександр, Туркевич Артем, Іщенко Данило, Пономарчук Данило)

ІІ місце – Новокаховська гімназія (Дерюков Богдан, Сердюков Микита, Лаврук Владислав, Лапонов Богдан, Мабвийчук Валерій, Бойко Олександр, Моюков Михайло)

ІІІ місце – загальноосвітня школа № 1 (Хут Єгор, Іванченко Влад, Васильєв Максим, Соболь Євген, Дурасов Вадим, Зпалапский Іван).

Волейбол:

І місце – Новокаховська гімназія (Бойко Михайло, Бойко Ганна, Бойко Євген, Бойко Олександр, Густилова Тамара, Єрмолова Анастасія, Породзинська Марія, Пісня Катя)

ІІ місце – загальноосвітня школа № 7 (Ревенюк Данило, Костяний Євген, Курбачов Богдан, Рудницький Ярослав, Ревенюк Валерія, Семенкович Софія, Юхненко Мілана, Банкова Яна)

ІІІ місце – Маслівська ЗОШ (Щербаков Анатолій, Дорошенко Ілля, Панечко Кирило, Дерганов Артем, Філімова Іванна, Волощук Іванна, Кіфарук Христина, Спасьонова Юлія).

Легка атлетика:

Біг на дистанції 60 м:

Юнаки:

І місце – Асланов Данило (загальноосвітня школа № 1)

ІІ місце – Стародубцев Микита (загальноосвітня школа № 1)

Дівчата:

І місце – Тимошенко Вероніка  (Новокаховська гімназія)

ІІ місце – Балуєва Валентина (Корсунська ЗОШ)

ІІІ місце – Адріанова Аліна (Новокаховська гімназія)

Біг на дистанції 200 м:

Юнаки:

І місце – Арсланов Данило  (школа № 1)

ІІ місце – Пархоменко Ярослав (Маслівська ЗОШ)

ІІІ місце – Овчаров Микита  (школа № 1)

Дівчата:

І місце – Андріанова Аліна (Новокаховська гімназія (ЗОШ № 9)

ІІ місце – Тимошенко Вероніка (Новокаховська гімназія (ЗОШ № 9)

ІІІ місце – Панченко Вікторія (загальноосвітня школа № 1)

Стрибки у довжину:

Юнаки:

І місце – Пархоменко Ярослав (Маслівська ЗОШ)

ІІ місце – Кобресев Матвій (спеціалізована загальноосвітня школа № 8)

ІІІ місце – Патюменко Кирило (Корсунська ЗОШ)

Дівчата:

І місце – Глолева Катерина (загальноосвітня школа № 10)

ІІ місце – Степанова Вікторія (загальноосвітня школа № 4)

ІІІ місце – Андріанова Аліна (Новокаховська гімназія)

Штовхання ядра:

Юнаки:

І місце – Кісельов Максим (загальноосвітня школа № 10)

ІІ місце – Роменко  Микита (загальноосвітня школа № 10)

ІІІ місце – Костючин Микита (загальноосвітня школа № 6)

Дівчата:

І місце – Горєлова Марія (навчально-виховний комплекс № 2)

ІІ місце – Перунова Аріадна (загальноосвітня школа № 1)

ІІІ місце – Белоконь Наталія Новокаховська гімназія)

Шахи:

І місце – спеціалізована загальноосвітня школа № 8 (Лищенко Поліна, Яришкіна Ірина, Карапетян Самвел)

ІІ місце – загальноосвітня школа № 1 (Пилипович Антон, Тельнов Тимур, Панченко Вікторія, Ютіна Вероніка)

ІІІ місце – Новокаховська гімназія (ЗОШ №9) (Боцман Захар, Терлич Анатолій, Боцман Софія)

Шашки:

І місце – навчально-виховний комплекс № 2 (Стародубцева Вероніка, Лукашина Анна, Тепляк Олександр)

ІІ місце – загальноосвітня школа № 6 ( Цапко Дмитро, Роженішовський Артем, Бабашкін Євген)

ІІІ місце – загальноосвітня школа № 3 (Романюта Єлизавета, Язєв Віктор, Човбан Віталій).

Фото: Артем Дзюба

COMMENTS