Як ми вже повідомляли, вчора, 13 вересня, на майданчиках спортивного комплексу “Енергія” стартувало свято присвячене відзначенню в місті Нова Каховка Олімпійського тижня та Дня фізичної культури і спорту.

Сьогодні ми знайомимо читачів з підсумками цих змагань та пропонуємо переглянути світлини з переможцями.

Нагородження призерів проводили: перший заступник міського голови, президент громадської організації «Федерація футболу м. Нова Каховка» Чурсинов Леонід Григорович та начальник Новокаховського відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран.

Переможці зі стрітболу: І місце – ЗОШ № 3; ІІ місце – ЗОШ № 1; ІІІ місце – ЗОШ № 10.

Переможці з волейболу: І місце – гімназія; ІІ місце – СЗОШ № 8; ІІІ місце – ЗОШ № 6.

Переможці з міні-футболу: І місце – ЗОШ № 5; ІІ місце – НВК № 2; ІІІ місце – ЗОШ № 10.

Переможці у легкій атлетиці:

Біг 60 м. дівчата: І місце – Саннікова Дар’я (ЗОШ № 3, результат 8,4 сек.); ІІ місце – Семенкович Софія (ЗОШ № 7, результат 8,8 сек.); ІІІ місце – Юрченко Анастасія  (СЗОШ №8, результат 8,9 сек.).

Біг 60 м. юнаки: І місце – Мануйло Олександр (гімназія, результат 7,5 сек.); ІІ місце – Волков Данило (ЗОШ № 1, результат 8,0 сек.); ІІІ місце – Подаков Владислав (НКТЕЛ, результат 8,1 сек.).

Біг 200 м. дівчата: І місце – Саннікова Дар’я (ЗОШ № 3, результат 29,45 сек.); ІІ місце – Мельникова Єлизавета (ЗОШ № 1, результат 30,18 сек.); ІІІ місце – Папидзе Софія (гімназія, результат 30,47 сек.).

Біг 200 м. юнаки: І місце – Мануйло Олександр (гімназія, результат 24,43 сек.); ІІ місце – Волков Данило (ЗОШ № 1, результат 27,60 сек.); ІІІ місце – Подаков Владислав (НКТЕЛ, результат 27,75 сек.).

Стрибки у довжину, дівчата: І місце – Саннікова Дар’я (ЗОШ № 3, результат 4,47 м.); ІІ місце – Юрченко Анастасія  (СЗОШ №8, результат 4,28 м.); ІІІ місце – Семенкович Софія (ЗОШ № 7, результат 4,10 м.).

Стрибки у довжину, юнаки: І місце – Сапожніков В’ячеслав (ЗОШ № 1, результат 5,30 м.); ІІ місце – Березан Сергій (гімназія, результат 5,15 м.); ІІІ місце – Нарядов Іван (НКТЕЛ, результат 5,10 м.).

Штовхання ядра, дівчата: І місце – Перунова Адріада (ЗОШ № 1, результат 8,59 м.); ІІ місце – Хізматуліна Яна (ЗОШ № 6, результат 8,39 м.); ІІІ місце – Мярките Лаура (гімназія, результат 7,24 м.).

Штовхання ядра, юнаки: І місце – Костючик Микита (ЗОШ № 6, результат 11,20 м.); ІІ місце – Горбач Данило (ЗОШ № 1, результат 9,18 м.); ІІІ місце – Мальченко Ігор (ЗОШ № 7, результат 8,53 м.).

Керівництво міста, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту вітають переможців! Нових усім досягнень і перемог!