Пісок від браконьєрів – радість малечі

Днями громадська організація «Ніхто крім нас» провела суботник на території міської гімназії. На спортивний майданчик  завезли 15 тон піску, що дало можливість облаштувати   територію під спортивними снарядами. Крім того оновленому дитячому майданчику радіють  і мешканці ОСББ, що на вулиці Горького, 38.  Малеча і жителі  щиро дякують громадським активістам та всім, хто допоміг у цій спільній справі.

Така допомога стала можливою завдяки боротьбі з несанкціонованим видобутком піску. Вже не один місяць громадські організації «Ніхто крім нас», «Стоп корупція!» і «Дія» (УДА Херсонщини) спільно з силовиками та обласною екологічною інспекцією проводять рейди і, затримуючи нелегалів, конфіскують добутий незаконним шляхом пісок.

«Спільними зусиллями ми розпочали важливу роботу. І мова не лише про пісок. Це і браконьєрство, і несанкціонована вирубка лісу тощо, – прокоментував керівник ГО «Ніхто крім нас» В. Арнаут. Вже нині маємо плоди злагодженої праці: штрафи, які стягує екологічна інспекція, поповнюють місцевий бюджет, а вилучений пісок використовується з користю для громади.  Зі своєї сторони висловлюємо подяку за плідну співпрацю начальнику поліції О. Сидоренку, заступнику прокурора Є. Подоляку, інспектору обласної екологічної інспекції В. Заболотному, заступнику голови облради В. Зеленчуку, депутату облради М. Ставицькому, працівнику СБУ  М. Медику. Робота продовжуватиметься в такому ж руслі надалі».

 

COMMENTS