«Подорож до скарбниці знань» у школі №4

В рамках тижня української мови, який невипадково співпадає з Шевченківськими днями, які відзначила вся країна, у новокаховській  школі №4 відбувся цікавий позакласний захід для учнів 5-х класів – «Подорож до скарбниці знань».

За сценарієм, розробленим вчителем Коваленко Л., команди 5-А і 5-Б класів подорожували, зупиняючись на окремих станціях: «Ерудит», «Шифрувальник», «Всезнайко», «Поетичний вернісаж», «Квітка знань», «Купуємо кота в мішку». Завдання, що ставились дітям на кожній зупинці, вимагали від них знань з української мови та літератури. Були й завдання на логічне мислення, ерудицію, творчу уяву.

А найбільше журі і глядачів захопив конкурс «Лист з України». Учні мали за допомогою графічних засобів – малюнків – розповісти дітям з уявної іншої планети про свою країну, своє місто, свою школу…

Найкраще подолала всі перешкоди і першою прибула до Скарбниці знань команда 5-А класу, тому й посіла І місце.

Радість і задоволення, отримані найменшими з «дорослих» школярів, помножені на дух суперництва і знання рідної мови, принесли неабияке задоволення всім присутнім на заході.

А наступного дня учні 8 класу зі своїм класним керівником, вчителем української мови Харламенко Л., ставили театралізовану літературно-музичну композицію «І мене в сім’ї великій…». Діти разом з глядачами вшанували пам’ять Кобзаря, ще раз перегорнули сторінки життя і творчості великого українського поета, вкотре звернулись до його духовних заповідей.

Виконавці декламували вірші поета, виконали пісенні композиції за творами Т.Г.Шевченка, інсценували фрагменти його творів. На завершення –  перегляд короткого 5-хвилинного фільму «Тарас – наш пророк».

Подібні заходи відбулись у початковій школі.

COMMENTS