Поліція інформує

Як повідомляє Відділ комунікації поліції Херсонської області упродовж 16 липня до підрозділів Національної поліції в Херсонській області надійшло 509 заяв і повідомлень, серед яких 70 заяв з ознаками кримінального правопорушення.
Зареєстровано 1 ДТП, внаслідок якого 1 особа травмована. За порушення правил дорожнього руху працівники районних підрозділів поліції склали 11 протоколів, з них 3 – за керування транспортним засобом у нетверезому стані.
В Call-Центр 102 херсонської поліції надійшло повідомлення від 35-річної місцевої жительки про те, що двоє невідомих осіб заволоділи сумкою, в якій знаходились вироби з жовтого металу та мобільний телефон «Самсунг». За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості кримінального правопорушення за ч.2 ст. 186 КК України «Грабіж». Ведеться слідство.
До чергової частини Голопристанського відділення поліції надійшло повідомлення від 31-річного місцевого жителя про те, що невідомий, шляхом вільного доступу скоїв крадіжку барсетки з документами та грошима в сумі 4000 тис. грн. За даним фактом прововодиться перевірка.

За повідомленнями Новокаховського відділу національної поліції за вихідні дні було зареєстровано 59 звернень громадян до чергової частини відділу.

Традиційно у вихідні дні мешканці скаржилися на крадіжки особистого майна (9 заяв) та сімейно-сусідські “розбірки” (8 заяв). Надійшои повідомлення про 5 випадків вуличних “розбірок”, 5 випадків порушення тиши сусідами, 2 випадки телефонного шахрайства.

2 повідомлення стосувалися втрат громадянами своїх паспортів, 3 заяви про зникнення, або розшуку людей, що довгий час відсутністі. За дві доби троє мешканців померли без ознак насильницької смерті.

Було зареєстровано 2 повідомлення про дрібні ДТП без постраждалих та про 1 випадок затримання особи, що мала при собі речовину, яка нагадує наркотики.

Були і екзотичні заяви типу “торгівлі сміттям з сміттєвого баку. За всіма заявами співробітникми поліції після виїзду на місця поліції вжили віддповідних заходів.

 

COMMENTS