Попит та пропозиції на ринку праці у Новій Каховці за січень 2018

Протягом січня 2018 року роботодавці  Нової Каховки проінформували міський центр зайнятості про наявність 148 вакансій, повідомляє NK Online.tv його директор Надія Котляр.

За професійними групами: найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування, представників найпростіших професій, працівників сфери торгівлі та послуг, а також на кваліфікованих робітників з інструментом.

У розрізі професій найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників – це електрогазозварники, електромонтери, слюсарі, , пекарі, водії, токарі, монтери колії, маляри, муляри, оператори котельні, оглядачі гідротехнічних об’єктів тощо.

Також затребувані працівники сфери послуг (продавці, кухарі, охоронники, офіціанти, бармени, молодші медичні сестри, перукарі тощо).

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів, спеціалістів держаної служби, лікарів, вчителів, інженерів різних галузей, економістів, фармацевтів, ІТ- фахівців а також менеджерів.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, вантажники, прибиральники, двірники та укладальники-пакувальники.

Станом на 1 люте 2018 року у базі даних  налічувалося 79 актуальних  вакансій.

COMMENTS